ERO-S2PHF3302
ERO-S2PHF3302 Panasonic Electronic Components
EROS2%2C%20ERO25%20Type.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 33K OHM 1% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 33 kOhms
Написати відгук
Description: RES 33K OHM 1% 1/4W AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 33 kOhms.