Продукція > KEMET > ERO610T102MBF0
ERO610T102MBF0 KEMET
ERO610T102MBF0
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RAD DISC SAFETY
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER RAD DISC SAFETY, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції ERO610T102MBF0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERO610T102MBF0 ERO610T102MBF0 Виробник : KEMET KEM_C1084_ERO610-1108388.pdf Safety Capacitors 440/250V 1000pF Y5U 20% X1/Y1