Продукція > KEMET > ERP610W222KEF0
ERP610W222KEF0 KEMET
ERP610W222KEF0
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RAD DISC SAFETY
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 760V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 2200 pF
Написати відгук
Description: CAP CER RAD DISC SAFETY, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 760V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 2200 pF.
Інші пропозиції ERP610W222KEF0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERP610W222KEF0 ERP610W222KEF0 Виробник : KEMET F9000_ERP610.pdf Ceramic Disc Capacitors 760volts 2200pF 10% X1/Y1