Продукція > NETPOWER > ERS3120N009K26W
ERS3120N009K26W
ERS3120N009K26W NetPower
ERS3120x009xxxW.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 12V 108W
Packaging: Tray
Features: Adjustable Output, Baseplate, Heat Sink, Remote On/Off, Remote Sense
Package / Case: Eighth Brick
Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.8mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 9A
Supplier Device Package: Eighth Brick
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Last Time Buy
Power (Watts): 108 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 108W, Packaging: Tray, Features: Adjustable Output, Baseplate, Heat Sink, Remote On/Off, Remote Sense, Package / Case: Eighth Brick, Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.8mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 9A, Supplier Device Package: Eighth Brick, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Last Time Buy, Power (Watts): 108 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.