Продукція > NETPOWER > ERS3240N004N25W
ERS3240N004N25W
ERS3240N004N25W NetPower
ERS3240x004xxxW.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 24V 96W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, Remote Sense
Package / Case: Eighth Brick
Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.41" H (58.4mm x 22.8mm x 10.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 92.5%
Current - Output (Max): 4A
Supplier Device Package: Eighth Brick
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 96W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, Remote Sense, Package / Case: Eighth Brick, Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.41" H (58.4mm x 22.8mm x 10.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 92.5%, Current - Output (Max): 4A, Supplier Device Package: Eighth Brick, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.