Продукція > NETPOWER > ERS3280N005N25W
ERS3280N005N25W
ERS3280N005N25W NetPower
ERS3280x005xxxW.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 28V 140W
Features: Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Tray
Package / Case: Eighth Brick
Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.41" H (58.4mm x 22.8mm x 10.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 5A
Supplier Device Package: Eighth Brick
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 28V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 140 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 36 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 28V 140W, Features: Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Tray, Package / Case: Eighth Brick, Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.41" H (58.4mm x 22.8mm x 10.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 5A, Supplier Device Package: Eighth Brick, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 28V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 140 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.