ERS4050N010R20
ERS4050N010R20 NetPower Technologies
Виробник: NetPower Technologies
DC/DC Converters - Through Hole 50W 48V to 5V 10A Negative Logic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук