Продукція > NETPOWER > ERS4050N015N25E
ERS4050N015N25E NetPower
ERS4050x015xxxE%C2%A0Datasheet.pdf
Виробник: NetPower
Description: 36-75Vin, 5V 15A , eighth brick
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Tray
Package / Case: Eighth Brick
Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.42" H (58.4mm x 22.8mm x 10.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 15A
Supplier Device Package: Eighth Brick
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 5V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 36-75Vin, 5V 15A , eighth brick, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Tray, Package / Case: Eighth Brick, Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.42" H (58.4mm x 22.8mm x 10.6mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 15A, Supplier Device Package: Eighth Brick, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 5V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV, Standard Number: 62368-1.