ERS4050N020R25
ERS4050N020R25 NetPower Technologies
netc-s-a0003500365-1.pdf
Виробник: NetPower Technologies
DC/DC Converters - Through Hole 100W 48V to 5V 20A Negative Logic
Написати відгук