ERS4120N005R20
ERS4120N005R20 NetPower Technologies
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 60W 48V to 12V 5A Negative Logic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук