ERS4120N005R25
ERS4120N005R25 NetPower Technologies
netpower_technologies_netc-s-a0003500368-1-1740385.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 60W 48V to 12V 5A Negative Logic
Написати відгук