Продукція > NETPOWER > ERS4120N007N25
ERS4120N007N25
ERS4120N007N25 NetPower
ERS4120x007xxx.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 12V 84W
Features: Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Tray
Package / Case: Eighth Brick
Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.39" H (58.4mm x 22.8mm x 9.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 7A
Supplier Device Package: Eighth Brick
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Last Time Buy
Power (Watts): 84 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 84W, Features: Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Tray, Package / Case: Eighth Brick, Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.39" H (58.4mm x 22.8mm x 9.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 7A, Supplier Device Package: Eighth Brick, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Last Time Buy, Power (Watts): 84 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.