ERS4120N007R25
ERS4120N007R25 NetPower Technologies
netc_s_a0001024582_1-2279256.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 84W 48V to 12V 7A Negative Logic
Написати відгук