ERS4120N010R25
ERS4120N010R25 NetPower Technologies
netc_s_a0000755405_1-2279043.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 120W 48V to 12V 10A Negative Logic
Написати відгук