ERT-D2FEL200S
ERT-D2FEL200S Panasonic Electronic Components
ERTD_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERM NTC 20OHM 3000K DISC 5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
B25/50: 3000K
Resistance in Ohms @ 25°C: 20
Resistance Tolerance: ±15%
Length - Lead Wire: 1.18" (30.00mm)
Power - Max: 400 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 20OHM 3000K DISC 5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, B25/50: 3000K, Resistance in Ohms @ 25°C: 20, Resistance Tolerance: ±15%, Length - Lead Wire: 1.18" (30.00mm), Power - Max: 400 mW.