ERT-D2FFL251S
ERT-D2FFL251S Panasonic Electronic Components
ERTD_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERMISTOR NTC 250OHM 3500K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
B25/50: 3500K
Resistance in Ohms @ 25°C: 250
Resistance Tolerance: ±15%
Length - Lead Wire: 1.18" (30.00mm)
Part Status: Obsolete
Power - Max: 400 mW
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 250OHM 3500K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, B25/50: 3500K, Resistance in Ohms @ 25°C: 250, Resistance Tolerance: ±15%, Length - Lead Wire: 1.18" (30.00mm), Part Status: Obsolete, Power - Max: 400 mW.