ERT-D2FGL102S
ERT-D2FGL102S Panasonic Electronic Components
ERTD_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERM NTC 1KOHM 3700K DISC 5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
B25/50: 3700K
Resistance in Ohms @ 25°C: 1k
Resistance Tolerance: ±15%
Length - Lead Wire: 1.18" (30.00mm)
Power - Max: 400 mW
Написати відгук
Description: THERM NTC 1KOHM 3700K DISC 5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, B25/50: 3700K, Resistance in Ohms @ 25°C: 1k, Resistance Tolerance: ±15%, Length - Lead Wire: 1.18" (30.00mm), Power - Max: 400 mW.