Продукція > UNITED CHEMI-CON > ERWF401LGB682MEF5M
ERWF401LGB682MEF5M United Chemi-Con
cat_db_al.cgi?e=e&j=p&pdfname=rwflg
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 6800uF 400 Volt.
Інші пропозиції ERWF401LGB682MEF5M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERWF401LGB682MEF5M Виробник : United Chemi-Con al-rwflg-e-140701-515408.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 6800uF 400 Volt