Продукція > UNITED CHEMI-CON > ERWF401LGN272MD80M
ERWF401LGN272MD80M United Chemi-Con
cat_db_al.cgi?e=e&j=p&pdfname=rwflg
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2700uF 400 Volt.
Інші пропозиції ERWF401LGN272MD80M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERWF401LGN272MD80M Виробник : United Chemi-Con al-rwflg-e-140701-515408.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2700uF 400 Volt