ERX-1SJ1R0
ERX-1SJ1R0 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 1 OHM 5% 1W AXIAL
на замовлення 20130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1.0ohm 1W 5%.
Інші пропозиції ERX-1SJ1R0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJ1R0 ERX-1SJ1R0 Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1.0ohm 1W 5%