ERX-1SJ1R0A
ERX-1SJ1R0A Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 1 OHM 5% 1W AXIAL
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1.0ohm 1W 5%.
Інші пропозиції ERX-1SJ1R0A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJ1R0A ERX-1SJ1R0A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1.0ohm 1W 5%