ERX-1SJ1R1A
ERX-1SJ1R1A Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 1.1 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1.1ohm 1W 5%.
Інші пропозиції ERX-1SJ1R1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJ1R1A ERX-1SJ1R1A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1.1ohm 1W 5%