ERX-1SJ2R0
ERX-1SJ2R0 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 2 OHM 5% 1W AXIAL
на замовлення 3926 шт:
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 2ohm 1W 5%.
Інші пропозиції ERX-1SJ2R0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJ2R0 ERX-1SJ2R0 Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 2ohm 1W 5%