ERX-1SJ2R2
ERX-1SJ2R2 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 2.2 OHM 5% 1W AXIAL
на замовлення 7052 шт:
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 2.2ohm 1W 5%.
Інші пропозиції ERX-1SJ2R2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJ2R2 ERX-1SJ2R2 Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 2.2ohm 1W 5%