ERX-1SJ2R2A
ERX-1SJ2R2A Panasonic
panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Film Resistors - Through Hole 2.2ohm 1W 5%
на замовлення 4900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX-1SJ2R2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJ2R2A ERX-1SJ2R2A Виробник : Panasonic Electronic Components ERX_GxS_F_Series.pdf Description: RES 2.2 OHM 1W 5% AXIAL