ERX-1SJ2R4A
ERX-1SJ2R4A Panasonic
panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Film Resistors - Through Hole 2.4ohm 1W 5%
на замовлення 476 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX-1SJ2R4A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJ2R4A ERX-1SJ2R4A Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 2.4 OHM 1W 5% AXIAL