ERX-1SJ3R0A
ERX-1SJ3R0A Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 3 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 3ohm 1W 5%.
Інші пропозиції ERX-1SJ3R0A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJ3R0A ERX-1SJ3R0A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 3ohm 1W 5%