ERX-1SJ3R3A
ERX-1SJ3R3A Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 3.3 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 3.3ohm 1W 5%.
Інші пропозиції ERX-1SJ3R3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJ3R3A ERX-1SJ3R3A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 3.3ohm 1W 5%