ERX-1SJ3R9A
ERX-1SJ3R9A Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 3.9 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 3.9ohm 1W 5%.
Інші пропозиції ERX-1SJ3R9A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJ3R9A ERX-1SJ3R9A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 3.9ohm 1W 5%