ERX-1SJ4R7A
ERX-1SJ4R7A Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 4.7 OHM 1W 5% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 4.7ohm 1W 5%.
Інші пропозиції ERX-1SJ4R7A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJ4R7A ERX-1SJ4R7A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 4.7ohm 1W 5%