ERX-1SJ6R2A
ERX-1SJ6R2A Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 6.2 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 6.2ohm 1W 5%.
Інші пропозиції ERX-1SJ6R2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJ6R2A ERX-1SJ6R2A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 6.2ohm 1W 5%