ERX-1SJ8R2A
ERX-1SJ8R2A Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 8.2 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 8.2ohm 1W 5%.
Інші пропозиції ERX-1SJ8R2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJ8R2A ERX-1SJ8R2A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 8.2ohm 1W 5%