ERX-1SJR47A
ERX-1SJR47A Panasonic
panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Film Resistors - Through Hole 0.47ohm 1W 5%
на замовлення 9996 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX-1SJR47A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJR47A ERX-1SJR47A Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 0.47 OHM 5% 1W AXIAL