ERX-1SJR51
ERX-1SJR51 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.51 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 1645 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 0.51ohm 1W 5%.
Інші пропозиції ERX-1SJR51
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJR51 ERX-1SJR51 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 0.51ohm 1W 5%