ERX-2FJS2R0E
ERX-2FJS2R0E Panasonic Electronic Components
AOA0000C349.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 2 OHM 5% 2W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 2 OHM 5% 2W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 2 Ohms.
Інші пропозиції ERX-2FJS2R0E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2FJS2R0E ERX-2FJS2R0E Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 2watt 2.0ohms 5% Axial AEC-Q200