ERX-2SJ1R5A
ERX-2SJ1R5A Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 1.5 OHM 5% 2W AXIAL
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1.5ohm 2W 5%.
Інші пропозиції ERX-2SJ1R5A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ1R5A ERX-2SJ1R5A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1.5ohm 2W 5%