ERX-2SJ1R6
ERX-2SJ1R6 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 1.6 OHM 5% 2W AXIAL
на замовлення 3966 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 07/16/2019, 1.6 ohm.
Інші пропозиції ERX-2SJ1R6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ1R6 ERX-2SJ1R6 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 07/16/2019, 1.6 ohm