ERX-2SJ2R0A
ERX-2SJ2R0A Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 2 OHM 2W 5% AXIAL
на замовлення 48000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 2ohm 2W 5%.
Інші пропозиції ERX-2SJ2R0A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ2R0A ERX-2SJ2R0A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 2ohm 2W 5%