ERX-2SJ2R4A
ERX-2SJ2R4A Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 2.4 OHM 5% 2W AXIAL
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 2watt 2.4ohms 5% Axial AEC-Q200.
Інші пропозиції ERX-2SJ2R4A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ2R4A ERX-2SJ2R4A Виробник : Panasonic AOA0000CE18.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 2watt 2.4ohms 5% Axial AEC-Q200