ERX-2SJ2R7A
ERX-2SJ2R7A Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 2.7 OHM 5% 2W AXIAL
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 2.7ohm 2W 5%.
Інші пропозиції ERX-2SJ2R7A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ2R7A ERX-2SJ2R7A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 2.7ohm 2W 5%