ERX-2SJ3R0
ERX-2SJ3R0 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 3 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 3 Ohms
на замовлення 1168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 3 OHM 5% 2W AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 3 Ohms.
Інші пропозиції ERX-2SJ3R0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ3R0 ERX-2SJ3R0 Виробник : Panasonic AOA0000CE18.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 3 OHM 5% 350PPM 2W