ERX-2SJ3R3A
ERX-2SJ3R3A Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 3.3 OHM 2W 5% AXIAL
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 3.3ohm 2W 5%.
Інші пропозиції ERX-2SJ3R3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ3R3A ERX-2SJ3R3A Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 3.3ohm 2W 5%