ERX-2SJ3R6
ERX-2SJ3R6 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 3.6 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 3.6 Ohms
на замовлення 4870 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 3.6 OHM 5% 2W AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 3.6 Ohms.
Інші пропозиції ERX-2SJ3R6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ3R6 ERX-2SJ3R6 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 07/16/2019, 3.6 ohm