ERX-2SJ3R9A
ERX-2SJ3R9A Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 3.9 OHM 5% 2W AXIAL
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 3.9ohm 2W 5%.
Інші пропозиції ERX-2SJ3R9A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ3R9A ERX-2SJ3R9A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 3.9ohm 2W 5%