ERX-2SJ4R3A
ERX-2SJ4R3A Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 4.3 OHM 2W 5% AXIAL
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 4.3ohm 2W 5%.
Інші пропозиції ERX-2SJ4R3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ4R3A ERX-2SJ4R3A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 4.3ohm 2W 5%