ERX-2SJ4R7A
ERX-2SJ4R7A Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 4.7ohm 2W 5%.
Інші пропозиції ERX-2SJ4R7A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ4R7A ERX-2SJ4R7A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 4.7ohm 2W 5%