ERX-2SJR47A
ERX-2SJR47A Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.47 OHM 2W 5% AXIAL
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 0.47ohm 2W 5%.
Інші пропозиції ERX-2SJR47A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJR47A ERX-2SJR47A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 0.47ohm 2W 5%