ERX-2SJR82A
ERX-2SJR82A Panasonic
panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Film Resistors - Through Hole 0.82ohm 2W 5%
на замовлення 5279 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX-2SJR82A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJR82A ERX-2SJR82A Виробник : Panasonic Electronic Components ERX_GxS_F_Series.pdf Description: RES 0.82 OHM 2W 5% AXIAL