ERX-2SJR91
ERX-2SJR91 Panasonic
AOA0000CE18.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Film Resistors - Through Hole Metal Film Resistor, Leaded, 2W, 5%
на замовлення 5935 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.91 OHM 5% 2W AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 910 mOhms.
Інші пропозиції ERX-2SJR91
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJR91 ERX-2SJR91 Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 0.91 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 910 mOhms