ERX-3FJSR43E Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.43 OHM 5% 3W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 430 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.43 OHM 5% 3W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 430 mOhms.
Інші пропозиції ERX-3FJSR43E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3FJSR43E ERX-3FJSR43E Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 0.43ohm 3W 5%